TX Chili

Recipes

Type what you are searching for:

Orlen Vitay: jak się zarejestrować i używać aplikacji?

Orlen Vitay: jak się zarejestrować i używać aplikacji?

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali nagrody rzeczowe, takie jak okulary EKOI, zestawy suplementów od FITNESS AUTHORITY, koszulki kolarskie QUEST oraz medale. Pełne wyniki ORLEN Lang Team Race po edycji w Arłamowie dostępne są na stronie. Orlen zadbał o to, by jego aplikacja dostępna była we wbudowane w większość telefonów sklepy z Aplikacjami. Apkę Vitay można pobrać zarówno z Google Sklep Play, jak i Apple App Store. Jak widać, cały proces rejestracji przeprowadzimy błyskawicznie i nawet niewprawny użytkownik nie powinien napotkać nawet najmniejszych problemów.

ORLEN Lang Team Race w Arłamowie. “To było coś wspaniałego!”

W tegoroczne wakacje będzie można zatankować nawet 400 litrów paliwa w ramach promocji -30 groszy na tankowanie. Z Kartą Dużej Rodziny można liczyć na rabat -40 groszy na litr zatankowanego paliwa. Aplikacja Orlen pozwoli tankować ci ze zniżką 30 Jaki jest dobry stosunek dźwigni dla Forex groszy na litrze paliwa. Jedyne czego potrzebujesz to aplikacja Orlen Vitay – sprawdź, jak skorzystać z oferty na tanie paliwo Orlen. MFLOTA ORLEN to aplikacja mobilna przeznaczona dla klientów biznesowych korzystających z kart paliwowych ORLEN.

Bądź 5-tysięczną osobą na liście i wygraj nagrody! więcej

Aplikacja ORLEN VITAY to mobilne narzędzie, które umożliwia użytkownikom zbieranie i wykorzystywanie punktów VITAY podczas robienia zakupów w stacjach paliwowych ORLEN. Punkty VITAY mogą być wymieniane na różnego rodzaju nagrody i rabaty na paliwo oraz towary oferowane w stacjach paliwowych ORLEN. Korzystaj z wirtualnej karty VITAY, zbieraj punkty na wymarzone nagrody, oszczędzaj dzięki kuponom promocyjnym i płać bezgotówkowo z funkcją ORLEN PAY. Jeśli jesteś zarejestrowany w programie lojalnościowym Orlen, spełniasz wszystkie warunki, aby skorzystać z oferty na tańsze tankowanie.

Szósta drużyna w rywalizacji TeamUp! Europe – to Ty możesz być jej menadżerem! więcej

ORLEN Charge to aplikacja mobilna umożliwiająca łatwe i wygodne korzystanie z usług ładowania samochodów elektrycznych oferowanych przez ORLEN. Dzięki tej aplikacji kierowcy samochodów elektrycznych mogą łatwo wyszukiwać stacje ładowania, płacić za ładowanie, kontrolować koszty i uzyskiwać informacje o dostępności stacji. Dzięki tym aplikacjom mobilnym korzystanie z różnych usług i produktów Orlenu jest łatwiejsze i bardziej wygodne. Użytkownicy mogą łatwo dokonywać płatności, korzystać z programów lojalnościowych i zarządzać swoimi kontami biznesowymi, a także uzyskać dostęp do najnowszych promocji i rabatów.

Aplikacja Orlen. Tańsze paliwo – jak skorzystać z oferty?

Aby zatem wykorzystać zniżkę, musisz pokazać przy kasie wygenerowany w aplikacji Orlen Vitay kupon. Dzięki aplikacji ORLEN Pay kierowcy mają łatwy i wygodny dostęp do usług i produktów oferowanych przez stacje paliwowe ORLEN, co ułatwia płatności i przyczynia się do komfortowej obsługi klienta. ORLEN Pay to aplikacja mobilna, która umożliwia łatwe i bezpieczne dokonywanie płatności za paliwo oraz inne towary i usługi oferowane przez stacje paliwowe ORLEN. Aplikacja działa na zasadzie wirtualnej karty płatniczej, która jest powiązana z kartą płatniczą użytkownika. Ostatnim krokiem będzie rejestracja karty Vitay w aplikacji. Należy wrócić do aplikacji Vitay zainstalowanej na telefonie, następnie kliknąć przycisk Zaloguj.

Pobierz aplikację ORLEN VITAY i dołącz do Programu VITAY

W oknie, które się pojawi należy wpisać maila i hasło, jakie użytkownik stworzył w poprzednim kroku, zakładając kartę. Od tej pory kod kreskowy karty będzie widoczny na ekranie głównym aplikacji. Teraz możemy się zalogować do aplikacji Orlen Vitay i korzystać z przygotowanych ofert promocyjnych oraz gromadzić punkty za zakupy na stacja Orlen. Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji Orlen Vitay należy założyć konto na dedykowanej platformie. Można to zrobić z poziomu przeglądarki lub z samej aplikacji po uprzednim jej zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie. W praktyce każdy może skorzystać z oferty -30 groszy na cenie litra paliwa.

  1. Istotne też, że każde z czterech promocyjnych tankowań obejmuje maksymalnie 50 litrów paliwa wlewanego do zbiornika.
  2. Jak widać, cały proces rejestracji przeprowadzimy błyskawicznie i nawet niewprawny użytkownik nie powinien napotkać nawet najmniejszych problemów.
  3. By z niej skorzystać, najwygodniej posłużyć się aplikacją Orlen Vitay w telefonie.
  4. Jeśli jesteś zarejestrowany w programie lojalnościowym Orlen, spełniasz wszystkie warunki, aby skorzystać z oferty na tańsze tankowanie.
  5. Dzięki aplikacji ORLEN Pay kierowcy mają łatwy i wygodny dostęp do usług i produktów oferowanych przez stacje paliwowe ORLEN, co ułatwia płatności i przyczynia się do komfortowej obsługi klienta.

Promocja obejmuje zarówno benzynę, ale też olej napędowy do silników Diesla. Aby stacja mogła naliczyć rabat, potrzebujesz wyłącznie aplikacji Orlen Vitay. To kolejny raz, kiedy Orlen startuje z ofertą zniżki na paliwo w okresie wakacyjnym.

Niezbędna do skorzystania z oferty jest aplikacja Orlen Vitay jest dostępna na smartfony z Androidem oraz iOS. Aby ją pobrać, wyszukaj w sklepie Google Play (Android) aplikacji Orlen Vitay. Identyczną nazwę nosi wymagane oprogramowanie w sklepie App Store (iPhone).

Aplikacja mFLOTA ORLEN umożliwia zarządzanie flotą samochodową w sposób bardziej efektywny i wygodny, co pomaga w obniżeniu kosztów związanych z użytkowaniem samochodów. Otworzy się nowa aplikacja w przeglądarce internetowej i zapyta się, czy użytkownik ma już kartę Vitay i chce ją przenieść do aplikacji, czy też chce ją wyrobić. W kolejnym kroku aplikacja Vitay wyśle maila potwierdzającego rejestrację na adres podany w powyższym formularzu.

Teraz, dzięki aplikacji i karcie Vitay, możesz zatankować na Orlenie tańsze paliwo z promocji. Biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw, jakakolwiek promocja rodzi masowe zainteresowanie. By z niej skorzystać, najwygodniej posłużyć się aplikacją Orlen Vitay w telefonie. Wyjaśniamy, jak założyć i zarejestrować konto oraz, jak skorzystać z promocji na tańsze paliwo.

W kolejnym kroku podajemy adres mail i ustalamy hasło logowania. Po zatwierdzeniu na podany adres mail zostanie dostarczona wiadomość z linkiem aktywującym konto klienta Orlenu. Deweloper (Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych.

Samo zarejestrowanie się w Vitay przebiega standardowo i niezbędne jest podanie podstawowych danych osobowych. Nie ma obowiązku posiadania samochodu osobowego, aby zarejestrować się w aplikacji Orlen Vitay. Dzięki aplikacji mFLOTA ORLEN zarządzanie flotą samochodową staje się łatwiejsze i bardziej wydajne, co przekłada się na oszczędności USD/JPY. Cena prawdopodobnie będzie rosła. finansowe dla firm korzystających z kart paliwowych ORLEN. Dokonaj pierwszej płatności aplikacją ORLEN VITAY i odbierz 1000 pkt w prezencie. Punkty można wymienić na kawę, hot-doga lub zbierać na wymarzony prezent z oferty Katalogu VITAY. Na kolejnym ekranie wypełniamy dane rejestrowe, takie jak imię i nazwisko, adres itp.

Warto też dodać, że rejestracji w programie Vitay możemy dokonać bezpośrednio na stronie ORLEN VITAY.

Należy otworzyć tego maila i potwierdzić rejestrację klikając w oznaczony w mailu link. Wyrobienie niezbędnej do skorzystania z promocji karty lojalnościowej Vitay jest na szczęście bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację Vitay i następnie kliknąć w Zarejestruj się. Istotne też, że każde z czterech promocyjnych tankowań obejmuje maksymalnie 50 litrów paliwa wlewanego do zbiornika. Pamiętaj, że promocja obejmuje wyłącznie tankowanie wprost do samochodu.

Wystarczy uruchomić aplikację sklepu, wpisać w wyszukiwarkę VITAY, wybrać aplikację VITAY z wyników wyszukiwania, a następnie kliknąć Zainstaluj. Po chwili aplikacja pojawi się w pamięci telefonu i będzie można ją otworzyć. Rejestracja w aplikacji Orlen Vitay pozwoli na korzystanie z karty lojalnościowej Orlenu w smartfonie lub tablecie. Po rejestracji nie będzie potrzeby noszenia przy sobie fizycznej, plastikowej karty, co ułatwi korzystanie z promocji. Przy założeniu, że oferta zakończy się wraz z końcem wakacji, oznacza to, że jednemu użytkownikowi przysługuje łącznie 400 litrów zatankowanego paliwa w cenie -30 groszy na każdym litrze.

Orlen Vitay to darmowa aplikacja przygotowana przez Polski Koncern Naftowy Orlen, która z powodzeniem może zastąpić fizyczną kartę wydawaną na stacjach paliwowych. W aplikacji Orlen Vitay gromadzimy punkty za zakupy paliwa na stacjach Orlen, które możemy wymienić na wartościowe nagrody, w tym także na rabat na samo paliwo. Należy pamiętać, że żeby móc zrealizować promocję na 30-groszowe zniżki na paliwo, należy dodatkowo w aplikacji Orlen Vitay aktywować stosowny kupon. Kupony znajdują się w sekcji Kupony, widocznej na dole aplikacji.

No Comments
Leave a Comment